Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX


TRX koolitus ja omandatud sertifikaat – need on suurepärased võimalused tõstmaks oma professionaalset taset,  suurendamaks klientide arvu ja muutmaks ka Teie treeningud palju huvitavamaks ja turvalisemaks.  Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad individuaalse sertifikaadi. TRX sertifitseerimine on kogu maailmas laialdaselt tuntud ning annab olulisi kvalifitseerimispunkte kõikides suuremates individuaalsete fitnessi treenerite sertifitseerimise ja litsentseerimise andmebaasides  USA-s, Euroopas ja Austraalias.

 
 TRX® Koolituskalender 2021
Date Type Name Country Language Price Status
18.june TRX, Theragun Fitstore Partners' Conference Part 2

ONLINE

ENG FREE apply
16.july TriggerPoint MB5 TriggerPoint, Selfmassage: MB5 ball application

OUTDOOR

Sigulda

Latvija

LV from 85EUR apply
17.july TRX® STC (level 1) Suspension training course (basic level)

OUTDOOR

Sigulda

Latvija

LV 175EUR apply
18.july TRX® FTC TRX Functional Training Course

OUTDOOR

Sigulda

Latvija

LV 175EUR apply
18.september TRX® STC (level 1) Suspension training course (basic level)

OUTDOOR

Latvija

LV 175EUR apply
 19.september TRX® for YOGA Yoga training course with Suspension Trainer  OUTDOOR

Latvija

LV 175EUR  apply

TriggerPoint Level 1 Foam Rolling: Principles and Practices

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!